KONST / Litografier / Färglitografier 8336041
nr 833 6041
Margareta Carlstedt
(f. 1934), Sverige
Färglitografier, 2 st, Margareta Carlstedt, numrerade och signerade, motivets mått: 26x36 + 30x39
Margareta Carlstedt, svensk målare, grafiker och tecknare född 1934.
Utrop:
400 kr
måndag 10 juni 2013
kl 18:49:13
Margareta Carlstedt
Läs mer om Margareta Carlstedt